İç Çamaşırı

Erkeklerin iç çamaşırı seçimi

Her ne kadar biz kadınlar için iç çamaşırları  bu kadar önemli olsa da, Erkekler için de çok önemli diye düşünüyor olsakta, aslında o kadar önemli değilmiş, neden mi?

İç çamaşırı, hem kadınlar için, hem de erkekler için ilgi konusu. Hele de son zamanlarda farklı kumaş seçenekleri, desen ve modelin kullanıldığı ürünlerin piyasada satılması, İç çamaşırı alışverişini zevkli bir hale dönüştürmüş durumda. İç çamaşırı almaya çıktığınızda, muhtemelen üzerinize iyi oturan, Aynı oranda seksi ve hoş bir model satın almayı düşünüyorsunuz. Fakat kabul edin ki, erkek arkadaşınızı, veya eşinizi de düşünmek durumundasınız. Peki ama acaba erkekler iç çamaşırı zevkiniz hakkında ne düşünüyor? Dikkatle seçtiğiniz iç çamaşırlar takdir ediliyor mu, yoksa farkında bile değiller mi? Bu soruların cevaplarını bulmak için detaylı bir araştırma yapmak zor olacağından, yakın çevredeki erkeklerle küçük bir anket yaptık.

En çok nefret edilen iç çamaşırlar arasında ise pantalonlardan fark edilen külot çizgisi ve sütyenlerden taşan göğüsler yer alıyor.

Bazı özel geceler haricinde, erkeklerin çoğunluğu daha masum ve sade iç çamaşırlarını tercih ettiğini düşünüyorlar. Masum dediysek de tamamen çocuksuda olmasın çamaşırlarınız kızlar… Çünkü her daim vahşi ve seksi çamaşırlar giyerseniz, erkeğinizin nazarında seks abidesi olursunuz ve sizin arzu ettiğiniz o özel gecelerinizinde de diğer günlerden bir farkı olmaz.

Ne yapıyoruz, aşırıya kaçmadan, erkeklerin doğallığı daha çok tercih ettiğini unutmuyor ve iç çamaşırımızı ona göre seçiyoruz. Özel gecelerin, özel çamaşırları her zaman farklı tabi.

İç çamaşırı seçimimiz de, Genellikle beğendiğimiz iç çamaşırları eşimizin, sevgilimizin yani kısacası partnerimizin beğeneceği tarzdan oluyor. Oysa ki her ne kadar erkeğinizin hangi rengi sevdiğinizi bilseniz de iç çamaşırı hakkında ki düşüncelerini bilmiyorsunuz.


Alt Kategoriler